Інфо поліції

У Полтаві співробітниця банку виводила гроші з рахунків клієнтів

Під час санкціонованих обшуків поліція вилучила ряд речових доказів, що підтверджують її причетність до незаконної діяльності

Працівницю одного із полтавських банків слідчі поліції підозрюють у незаконних діях з банківськими рахунками клієнтів та у шахрайстві, скоєному з використанням електронно-обчислювальної техніки.

Про це інформує 1NEWS.

Незаконні «транзакції», для здійснення яких підозрювана використовувала службове становище, виявили оперативники відділу протидії кіберзлочинам в Полтавській області спільно зі слідчими Полтавського відділу поліції, під процесуальним керівництвом Полтавської місцевої прокуратури.

Завдяки доступу до банківської системи (зокрема, до онлайн-банкінгу) працівниця фінансової установи, 1991 року народження, без відома клієнтів змінювала фінансові номери, прив’язані до їх карткових рахунків, на інші. Потім зловмисниця або виводила клієнтські кошти на рахунки, до яких мала доступ, або оформляла онлайн-кредити.

Під час санкціонованих обшуків поліція вилучила ряд речових доказів, що підтверджують її причетність до незаконної діяльності.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close