Інфо поліції

У Полтаві пошкодили меморіальні дошки воїнам АТО

У Полтаві зловмисники пошкодили три меморіальні дошки воїнам АТО. Про це повідомили в прес-службі поліції Полтавської області, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

“5 квітня до поліції міста Полтави надійшло повідомлення від місцевих жителів про пошкодження меморіальних таблиць воїнів АТО. Під час виїзду на місце події слідчо-оперативна група встановила три факти пошкодження таблиць”, – йдеться в повідомленні.

Зокрема, пошкоджено меморіальну таблицю, яка встановлена Мирославу Кабушці на стіні школи № 18, меморіальну таблицю, яка встановлена Сергію Лимарю на стіні школи № 9, а також була спроба пошкодити дошку, яка встановлена Олександру Кочеткову на стіні школи № 25, однак дошка виявилася антивандальною, і злочинцеві не вдалося її розбити.

За всіма цими фактами відкрито кримінальні провадження за кваліфікуючими ознаками частини 2 статті 297 Кримінального кодексу України (“Осквернення або руйнування пам’ятника, спорудженого в пам’ять осіб, захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції”).

Back to top button