Інфо поліції

У Полтаві колишнього директора комунального підприємства звинувачують у збитках на півмільйона гривень

Слідчими встановлено, що директор, діючи з корисливих мотивів, зловживаючи своїм службовим становищем, передав в оренду рухоме та нерухоме майно комунального підприємства харківському підприємству, яке в період з липня 2019 до серпня 2020 року користувалася майном фактично безоплатно, не сплачуючи передбачену договорами орендну плату

На Полтавщині слідчими слідчого управління поліції області, за оперативного супроводження УСБУ, під процесуальним керівництвом Полтавської обласної прокуратури, повідомлено про підозру у вчиненні злочинів колишньому директору КП «ПМШЕД» Полтавської міської ради та директору одного з харківських підприємств.

Про це інформує 1NEWS.

Артем Родигін, тимчасовий виконувач обов’язків начальника поліції Полтавщини, повідомив: «Слідчими встановлено, що директор, діючи з корисливих мотивів, зловживаючи своїм службовим становищем, передав в оренду рухоме та нерухоме майно комунального підприємства харківському підприємству, яке в період з липня 2019 до серпня 2020 року користувалася майном фактично безоплатно, не сплачуючи передбачену договорами орендну плату. Унаслідок цього спричинено збитків на суму в понад пів мільйона гривень».

Також слідством встановлено, що директор комунального підприємства, вступивши у змову із керівником харківського підприємства, підробив бухгалтерську документацію, в якій було відображено здійснення ремонту транспортного засобу комунального підприємства, який раніше, в межах виконавчого провадження, вже був проданий іншому суб’єкту господарювання.

Таким чином, підозрювані вчинили замах на заволодіння майном комунального підприємства на загальну суму в понад 589 тисяч грн.

Наразі досудове розслідування триває. Вилучено та накладено арешт на 18 одиниць спецтехніки й автотранспорту, встановлюються всі транспортні засоби комунального підприємства, які нібито були відремонтовані зазначеним раніше підприємством на суму близько 8 мільйонів гривень та встановлюється причетність інших службових осіб до вчинення вказаних кримінальних правопорушень.

Джерело: Нацполіція

Back to top button