Інфо поліції

У Польщі знайшли мертвим українського заробітчанина

У Польщі знайшли мертвим Івана Шпачука із селища Іваничі Волинської області. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

18-го травня поїхав у Польщу на заробітки, перетнувши пункт пропуску “Устилуг”. 3-го липня він перейшов із однієї роботи на іншу. З того часу рідні не могли встановити з ним зв’язок.

17-го вересня тіло чоловіка знайшли у лісосмузі під Варшавою, причину смерті буде встановлено після розтину 23-24 вересня, повідомляє “Буг”.

Як повідомляють родичі загиблого, тіло знаходиться у м. Сєродзь, Лодзьке воєводство. 23-го вересня його мають перевезти до Варшави до похоронного бюро.

Усі обставини смерті українця встановлює поліція.

У польському місті Ґожув-Великопольський 26-річний місцевий житель застрелив українську заробітчанку. Чоловік зайшов до пральні, де працювала жінка і вистрелив їй у голову. Власники пральні намагалися надати жінці допомогу, але вона померла на місці. Чоловік утік на авто. Його зупинили патрульні поблизу Берліну. Чоловік вийшов із авто і націлив у них зброю. Поліцейські відкрили вогонь на ураження і застрелили підозрюваного.

Останні новини

Back to top button