Інфо поліції

У Польщі масово грабують українських заробітчан

У Польщі активізувалися російськомовні шахраї, які грабують українських заробітчан, передає 1news з посиланням на портал UBR.

Тільки в третьому кварталі 2021-го в Польщі зафіксували 25 фактів крадіжки особистих даних і шахрайства на суму 931 тис.злотих ($228 тис.). Це найвищий результат за 13 років.

У сусідній країні працюють 1,5 мільйона українців, які часто стають шахраями. Аферисти збільшили свою активність перед святами.

Так як багато банків Польщі мають російськомовних консультантів, то злочинці цим користуються. Часто українці отримують дзвінки від імені фінустанов і повідомляють різну інформацію: статок на рахунку, час останнього користування додатка, а також будь-яку іншу інформацію, яку можна використовувати для злому мобільного додатку.

Також аферисти часто представляються працівниками служб, які проводять перепис населення, а вона зобов’язана для іноземців. Вони випитують дівоче прізвище матері та іншу конфіденційну інформацію також для доступу до рахунку.

Крім цього, аферисти в інтернеті розміщують оголошення про вакансії з хорошою оплатою праці без надмірних вимог. Для тих, хто відгукнувся просять надати конфіденціальну інформацію для доступу до рахунку.

 

 

 

 

 

Back to top button