Інфо поліції

У Нацполіції зловили хабарників (ВІДЕО)

Неправомірну вигоду співробітники відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції вимагали з підприємців за погодження проєктної документації при будівництві доріг

Внутрішня безпека Нацполіції встановила інформацію щодо одного зі співробітників відділу БДР Департаменту патрульної поліції НПУ про його причетність до корупційних дій.

Про це інформує 1NEWS.

Зокрема поліцейський вимагав хабаря у директора однієї з фірм за погодження проєктної документації на об’єкти будівництва та реконструкції доріг.

На аналогічних протиправних діях оперативники Кіровоградського управління ДВБ НПУ викрили начальника відділу БДР обласного Управління патрульної поліції.

На одержанні 2 000 доларів США неправомірної вигоди працівники ДВБ НПУ, ДБР та Офісу ГПУ затримали 39-річного співробітника Департаменту патрульної поліції.

Також задокументовано отримання хабаря – 14 000 гривень – посадовцем патрульної поліції Кіровоградщини, який він вимагав з підприємця за безперешкодне погодження проєктів на встановлення рекламних носіїв. За місцем служби поліцейського проведено санкціоновані обшуки, готується оголошення про підозру.

Джерело: Нацполіція

Back to top button