Інфо поліції

У Нацгвардії схопили хабарника

Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до 10 років

Працівники Запорізького управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ отримали інформацію про посадовця військової частини НГУ, який вимагає неправомірну вигоду. Спільними діями внутрішньої безпеки НПУ, СБУ, за сприяння керівництва Національної гвардії України, було встановлено, що військовий хоче одержати хабара зі свого ж колеги.

Про це повідомляє 1NEWS.

Передувала цьому подія, яка трапилася влітку. Автомобіль під керуванням співробітника НГУ потрапив в аварію. В результаті ДТП з травмами різного ступеня тяжкості було госпіталізовано самого водія, його дружину та малолітню дитину. На лікування та реабілітацію родина витратила всі заощадження.

Один з посадовців НГУ, який знав про кримінальне провадження, розпочате за фактом події та мав корумповані зв’язки в поліції, почав вимагати «відкупні» у сумі 3,5 тисяч доларів США за непритягнення до відповідальності.

За матеріалами УДВБ НПУ військовою прокуратурою Запорізького гарнізону було розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.368 КК України.

За підтримки керівництва Національної гвардії України оперативники внутрішньої безпеки поліції, СБУ, працівники військової прокуратури затримали хабарника в порядку ст.208 КПК України відразу після одержання ним частини коштів.

Тривають заходи щодо оголошення військовослужбовцю підозри та обрання запобіжного заходу. Чоловікові загрожує позбавлення волі на строк до 10 років.

Джерело: Нацполіція

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close