Інфо поліції

У Миколаївській області затримали шахрайок, які ошукали 250 громадян на 500 000 гривень (ВІДЕО)

Відомо, що зловмисниці, матір та донька, створювали фейкові акаунти на сайтах комерційних оголошень та розміщували оголошення про продаж саджанців декоративних рослин і квітів за значно заниженими цінами

У Миколаївській області припинили незаконну діяльність групи шахрайок.

Про це інформує 1NEWS.

Відомо, що зловмисниці, матір та донька, створювали фейкові акаунти на сайтах комерційних оголошень та розміщували оголошення про продаж саджанців декоративних рослин і квітів за значно заниженими цінами.

Клієнти з різних регіонів України у якості повної або часткової передоплати надсилали на рахунки зловмисниць, оформлені на підставних осіб, грошові кошти, після чого жінки одразу блокували їх та не виконували своїх зобов’язань.

Правоохоронці встановили, що у такий спосіб зловмисниці ошукали близько 250 громадян на 500 000 гривень. Остаточну кількість постраждалих та суму завданих потерпілим збитків встановить слідство.

За місцем мешкання фігуранток поліцейські провели санкціоновані обшуки. У результаті слідчих дій вилучили й направили на експертизу комп’ютерну техніку та мобільні телефони з обліковими записами, що підтверджують факти злочинної діяльності жінок, а також банківські карти та сім-картки різних мобільних операторів.

Джерело: Нацполіція

Back to top button