Інфо поліції

У Миколаївській області викрили тютюнового інтернет-шахрая

Сума спричинених ним збитків за попередніми підрахунками може сягати 100 тисяч гривень

У Миколаївській області виявили та припинили діяльність 18-річного онлайн-шахрая, який створював сторінки в одній із соцмереж, де продавав системи нагрівання тютюну та стіки до них, яких не мав у наявності.

Про це повідомляє 1NEWS.

Від покупців зловмисник отримував повну або часткову передплату за замовлення, а після того, як кошти надходили на рахунок, блокував клієнтів та не виходив на зв’язок.

У ході санкціонованого обшуку за місцем мешкання зловмисника, правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони, на яких встановлена наявність облікових записів, що підтверджують факти злочинної діяльності, сім-карти різних операторів та банківські картки.

Як з’ясували поліцейські, для своєї конспірації шахрай використовував декілька онлайн-магазинів, для створення яких спеціально реєстрував акаунти у популярній соціальній мережі.

Надіслані кошти за товар скеровував на банківські картки, які були оформлені на підставних осіб. Задля того, щоб зацікавити покупців, хлопець пропонував товар за значно зниженими цінами, а тих клієнтів, які писали негативні відгуки щодо його бізнесу, – видаляв та блокував.

Таким чином зловмисник у соціальній мережі ошукав понад 30 громадян із різних регіонів України. Сума спричинених ним збитків за попередніми підрахунками може сягати 100 тисяч гривень.

Джерело: Нацполіція

Back to top button