Інфо поліції

У Миколаївській області горів м’ясокомбінат

У Миколаївській області вчора в черговий раз ліквідовували пожежу неексплуатованого приміщення старого м’ясокомбінату, який розташований по вул. Київська м. Вознесенськ. Про це передає 1NEWS, посилаючись на УНН.

“Про подію сповістили мешканці Вознесенщини вчора о 05:58. Складність гасіння даної пожежі полягала в тому, що приміщення м’ясокомбінату взагалі не експлуатується вже багато часу, тому всі приміщення напівзруйновані, стіни обвалені, відсутні виходи тощо. Майже вся конструкція захаращена. Горіння на площі 500 кв. м вдалося ліквідувати о 23:00”, – йдеться в повідомленні.

На території даного об’єкту рятувальники вже гасили пожежу 27 серпня. З’ясувалось, що на останньому поверсі горить утеплювач стін. Через щільне задимлення вогнеборці працювали в апаратах на стисненому повітрі. Гасіння також ускладнювало швидке розповсюдження вогню.

“Для вжиття заходів по недопущенню повторного випадку займання на місці події чергує пожежно-рятувальне відділення підрозділу. При з’ясуванні обставин стало відомо, що ймовірною причиною займань стали випадки несанкціонованого вирізання металевих конструкцій невстановлених осіб”, – йдеться в повідомленні.

Матеріали щодо встановлення причин на наслідків пожежі направлено до правоохоронних органів.

Нагадаємо, синоптики попереджають про надзвичайну пожежну небезпеку 5 класу по всій території України впродовж 1-2 вересня.

Back to top button