Інфо поліції

У Миколаєві власника великої мережі будівельних фірм підозрюють у привласненні 500 мільйонів гривень з бюджету

Комерційні підприємства, кінцевим бенефіціаром яких є бізнесмен, «спеціалізуються» на бюджетних коштах, що спрямовуються для реконструкції та будівництва об’єктів критичної інфраструктури

Слідчі Служби безпеки повідомили про підозру власнику великої мережі будівельних фірм, який є фігурантом низки проваджень, і підозрюється у привласненні бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Про це інформує 1NEWS.

Оперативники і слідчі спецслужби затримали у Миколаєві бухгалтерку підприємств, яка, за вказівкою власника, пропонувала 10 тисяч доларів хабара посадовцю Державної фіскальної служби.

Неправомірна вигода призначалася аби «вирішити» із службовою особою питання про виключення фірми із переліку платників податків, що відповідають критеріям ризиковості.

Комерційні підприємства, кінцевим бенефіціаром яких є бізнесмен, «спеціалізуються» на бюджетних коштах, що спрямовуються для реконструкції та будівництва об’єктів критичної інфраструктури. Його структури загалом отримали понад 0,5 мільярда бюджетних коштів.

Підприємства бізнесмена виконували роботи з численними порушеннями вимог, використовували матеріали неналежної якості, порушували технології виробництва і будівництва, залучали для постачання продукції та виконання робіт фірми із ознаками фіктивності.

Через це у компаній фігуранта виникали постійні проблеми із правоохоронними органами. Одне з таких питань і намагалась «вирішити» у Миколаєві бухгалтерка бізнесмена.

Джерело: СБУ

Back to top button