Інфо поліції

У МВС назвали найбезпечніший регіон України

Житомирщина є одним із найбезпечніших регіонів України – така заява пролунала з вуст заступника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«На Житомирщині більш безпечно, ніж у багатьох інших регіонах України. Всі 100% вбивств на території області, яких, на жаль, було 14, розкриті. Розкривається 80% пограбувань. Сумлінно несе свою роботу патрульна поліція», – пояснив чиновник.

За його словами, безпека на вулицях міст і селищ даного регіону – це результат не тільки якісної роботи поліції, а й державної та місцевої влади.

Геращенко зазначив, що за рівнем безпеки громадяни оцінюють владу, а також цей показник впливає на інвесторів, які вирішують, чи варто вкладати гроші і будувати виробничі потужності на території тієї чи іншої області.

«Приклад, коли місцева влада виділяє гроші на закупівлю транспортних засобів для поліцейських офіцерів громади, означає, що міська влада Житомира розуміють, що саме від якості роботи поліції, від її мобільності, від близькості поліцейських до громадян залежить їхня безпека», – сказав Геращенко.

Заступник міністра внутрішніх справ закликав керівників громад області збільшити кількість камер відеоспостереження на вулицях населених пунктів для їх безпеки і допомоги поліції в розкритті злочинів.

 

 

 

 

 

Back to top button