Інфо поліції

У міській раді Рівного затримали хабарника

За даними слідства, посадовець вимагав та отримав 67,5 тис. грн від фізичної особи-підприємця за сприяння в погодженні реєстрації проектної документації щодо реконструкції об'єкта нерухомості та видачі дозвільних документів

У Рівному начальника одного з відділів Управління містобудування та архітектури Рівненської міської ради затримали на хабарі у розмірі 67,5 тисяч гривень за сприяння в погодженні реєстрації проектної документації щодо реконструкції об’єкта нерухомості та видачі дозвільних документів.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, посадовець вимагав та отримав 67,5 тис. грн від фізичної особи-підприємця за сприяння в погодженні реєстрації проектної документації щодо реконструкції об’єкта нерухомості та видачі дозвільних документів.

Керівника структурного підрозділу затримано під час одержання другої частини хабара в порядку ст. 208 КПК. Тривають невідкладні слідчі дії.

Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення його від займаної посади.

Джерело: УНН
Back to top button