Інфо поліції

У мережі з’явилися фото, як Зайцева засмагає у тюрмі

У мережі з’явилися фотографії, як винуватиця смертельного ДТП у Харкові, де загинуло шестеро людей, Олена Зайцева відбуває покарання в Покровському виправному центрі №79. Фото опублікувала Олександра Загранична у Facebook, передає 1NEWS.

«На фото вбивця Зайцева і ще одна мажорка на ім’я Валя. Ось так відбувають покарання ті, у кого є гроші, і ті, у кого їх немає», – написала Загранична, додавши до поста кілька фото. На одних із них жінка, схожа на Зайцеву, засмагає у дворику, а на інших ув’язнені нібито цього самого закладу працюють.

Начальниця Покровського виправного центру №79 Інна Мицюк підтвердила журналістам, що фото реальні.

«Фотографії справді зроблені іншими засудженими, але про жодні поблажки для Зайцевої мови немає. Для розуміння: вона перебуває в секторі, де відбувають покарання жінки, які засуджені до позбавлення волі за злочини з необережності. Вони повністю ізольовані від інших засуджених [до обмеження волі]. Усього в секторі разом із Зайцевою їх шестеро», – розповіла Мицюк.

За її словами, ця категорія засуджених не має права вільно пересуватися територією установи, вони перебувають у своєму секторі, де в них невеликий прогулянковий дворик. Окрім того, їм заборонено мати із собою мобільний телефон.

Водночас у засуджених до обмеження волі жінок більше можливостей – вони мають із собою мобільні телефони, вільно пересуваються територією виправного центру і навіть виїжджають у місто по закупи.

Мицюк також зазначила, що за законом засуджені до обмеження волі зобов’язані працювати, тому що вони в такий спосіб забезпечують своє утримання в установі. А ті, хто відбуває покарання позбавлення волі, цього робити не зобов’язані.

«Однак п’ять жінок виявили бажання працювати, серед них і Зайцева», – розповіла начальниця виправцентру.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button