Інфо поліції

У Мелітополі зловили прокурора на хабарі

Правоохоронці вилучили предмет злочину – 2,5 тисяч доларів США

Під час проведення заходів, спрямованих на викриття фактів протиправної діяльності в органах прокуратури, працівники Управління захисту економіки в Запорізькій області Нацполіції виявили факт вимагання співробітниками прокуратури неправомірної вигоди.

За даним фактом Генеральна інспекція Генеральної прокуратури України розпочала кримінальне провадження, – повідомляє 1NEWS.

У межах провадження було встановлено, що за невтручання у господарську діяльність фермера у вигляді непритягнення останнього до начебто кримінальної відповідальності прокурор Якимівського відділу Мелітопольської місцевої прокуратури вимагав п’ять тисяч доларів США неправомірної вигоди. Крім того, було встановлено, що до злочинної діяльності фігурант-правоохоронець залучив посередника.

У Мелітополі оперативники Управління захисту економіки в Запорізькій області спільно з Департаментом захисту економіки Нацполіції, слідчі Головного слідчого управління Нацполіції за процесуального керівництва Генеральної інспекції Генпрокуратури затримали правопорушників під час одержання другої частини від визначеної суми хабара. Правоохоронці вилучили предмет злочину – 2,5 тисяч доларів США.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button