Інфо поліції

У Мелітополі затримали шахраїв, які щоденно грабували банківські рахунки на мільйон гривень

Видаючи себе за працівників банків, персонал телефонував клієнтам фінустанов і виманював від них інформацію про CVV-код, номери і пін-коди платіжних карток

Служба безпеки України нейтралізувала діяльність міжрегіонального угруповання, яке викрадало гроші з банківських рахунків громадян.

За оперативними даними, щоденний «прибуток» зловмисників становив до мільйона гривень, – інформує 1NEWS.

Попередні дані слідства вказують, що організували оборудку четверо мешканців Запорізької області та Дніпра. Для її реалізації ділки облаштували у Мелітополі підпільний кол-центр, де «працювало» майже 50 операторів. До реагування з боку оперативників спецслужби, схема встигнула діяти кілька місяців.

Видаючи себе за працівників банків, персонал телефонував клієнтам фінустанов і виманював від них інформацію про CVV-код, номери і пін-коди платіжних карток. Після отримання доступу до клієнтських рахунків зловмисники переводили кошти на підконтрольні банківські рахунки.

Для «роботи» із зарубіжними клієнтами ділки також використовували незаконну маршрутизацію міжнародного телефонного трафіку.

Під час обшуку в приміщенні кол-центру правоохоронці виявили:

  • 51 од. комп’ютерної техніки зі шкідливим програмним забезпеченням;
  • обладнання для IP-телефонії;
  • інструкції для працівників з покроковими діями під час спілкування з «клієнтами»;
  • мобільні телефони, чорнові записи та інші докази протиправної діяльності.

Крім того, проведено санкціонований обшук за місцем мешкання ймовірного керівника кол-центру, мешканця Мелітополя, 1999 року народження. В одній із кімнат будинку виявлено та вилучено мобільні телефони, роутери та грошові кошти.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button