Інфо поліції

У Маріуполі викрили мережу продажу фальсифікованого алкоголю (ВІДЕО)

Вилучено 250 літрів фальсифікованої горілчаної продукції, 150 пляшок з акцизними марками з ознаками підробки, 150 пачок безакцизних цигарок, грошові кошти, отримані незаконним шляхом – близько 55 000 гривень та 3 000 доларів

Злочинну схему викрили оперативники та слідчі Центрального відділу поліції Маріуполя спільно зі співробітниками прикордонної служби під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.

Про це інформує 1NEWS.

Постачання нелегальної спиртової продукції до міста налагодили двоє мешканців Маріуполя 43 та 36 років. До «бізнесу» було залучено ще сім співучасників – водії, що розвозили товар по торгівельним точкам та працівники закладів, де розповсюджувалася нелегальна алкогольна продукція.

Загалом поліцейські провели 18 санкціонованих обшуків у будинках та автівках фігурантів, складських приміщеннях та в 11 закладах торгівлі, де здійснювалася незаконна реалізація алкоголю.

Вилучено 250 літрів фальсифікованої горілчаної продукції, 150 пляшок з акцизними марками з ознаками підробки, 150 пачок безакцизних цигарок, грошові кошти, отримані незаконним шляхом – близько 55 000 гривень та 3 000 доларів, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та чорнові записи.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button