Інфо поліції

У Маріуполі викрили іноземця, який вербував дівчат для інтимних послуг закордон

Після згоди двох «працівниць» зловмисник планував вивезти їх за межі України, проте при виїзді з Маріуполя були затримані поліцейськими

В рамкам проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» оперативники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, отримали інформацію про іноземця у Маріуполі, який відправляв українок для надання інтимних послуг закордон.

Про це повідомляє 1NEWS.

За допомоги меседжерів громадянин Туреччини вербував дівчат, обіцяючи високий заробіток – до 1000 євро на тиждень, та гідні умови проживання. Окрім того, за рахунок майбутньої зарплатні правопорушник оформлював їм документи для виїзду.

Його спільником став мешканець Німеччини, який погодився відвести та супроводжувати маріупольчанок в якості повій до Швейцарії.

Відрядження жінок «на заробіток» до вказаної країни діяло за налагодженою схемою. Умовивши одну з них  на сексуальну експлуатацію, чоловік пообіцяв їй додаткові 20% від суми з кожної дівчини, яку вона підшукає та передасть йому для вербування.

Після згоди двох «працівниць» зловмисник планував вивезти їх за межі України, проте при виїзді з Маріуполя були затримані поліцейськими.

Наразі правоохоронці проводять необхідні обшукові заходи.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close