Інфо поліції

У Львові затримали квартирних крадіїв (Відео)

Усі крадіжки були скоєні у різних районах Львова, внаслідок яких учасники злочинної групи заволоділи ювелірними виробами та грошима у різній валюті на суму понад 700 тисяч гривень

На Львівщині поліція затримала групу серійних крадіїв.

Затримані «спеціалізувалися» на квартирних крадіжках, – інформує 1News.

Одразу після скоєння ще однієї крадіжки групу крадіїв затримали оперативники управління стратегічних розслідувань у Львівській області Нацполіції та слідчі обласної поліції.

Зловмисники ретельно готувалися до злочину – упродовж дня проводили спостереження за квартирою, і, переконавшись у відсутності господаря та будь-яких перешкод, пішли «на справу».

Підібравши ключі до замків вхідних дверей, проникли до квартири у мікрорайоні «Левандівка» та викрили звідти майно.

Усі затримані – мешканці Львова.

«Спеціалізувалися» виключно на квартирних крадіжках. Наразі отримані докази їхньої причетності щонайменше до 4-х фактів протиправної діяльності.

Усі крадіжки були скоєні у різних районах Львова, внаслідок яких учасники злочинної групи заволоділи ювелірними виробами та грошима у різній валюті на суму понад 700 тисяч гривень.

За результатами проведених обшуків поліцейські вилучили викрадені речі, гроші, викрутки, ножі, серцевини від різних замків до вхідних дверей, ключі, відмички, магнітні ключі до домофона, рукавиці та шапочки, ліхтарики, а також інші предмети, що підтверджують протиправну діяльність фігурантів.

Джерело: УНН

Back to top button