Інфо поліції

У Львові викрили підприємця, який привласнив 600 000 гривень під час ремонту лікарні

Під час проведення робіт керівник ТзОВ вносив в акти приймання виконаних робіт завідомо неправдиві відомості, зокрема щодо використаних матеріалів та їхньої вартості, а також щодо обсягу проведених робіт

58-річного львів’янина викрили слідчі відділу розслідувань злочинів загальнокримінального спрямування слідчого управління поліції Львівщини спільно з оперативниками Управління Служби безпеки України у Львівській області, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.

Про це інформує 1NEWS.

Як встановили правоохоронці, під час виконання будівельно-ремонтних робіт з покращення енергоефективності будівлі головного корпусу однієї з медичних комунальних установ Львівської обласної ради, директор підприємства-підрядника (одного з львівських ТзОВ) заволодів коштами обласного бюджету у сумі майже 600 тисяч гривень.

Під час проведення робіт керівник ТзОВ вносив в акти приймання виконаних робіт завідомо неправдиві відомості, зокрема щодо використаних матеріалів та їхньої вартості, а також щодо обсягу проведених робіт.

Як встановили правоохоронці, для покращення енергоефективності будівлі підприємство-підрядник використовувало значно дешевші матеріали неналежної якості, ніж були зазначені у відповідних актах.

Різниця між вартістю матеріалів, внесених у підроблені офіційні документи, та реальною вартістю фактично використаних матеріалів становила 585,8 тисячі гривень – цими коштами й заволодів директор підприємства.

Джерело: Нацполіція

Back to top button