Інфо поліції

У Львові водій «швидкої» помер від коронавірусу

Про скорботну новину повідомив Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Facebook, інформує 1NEWS.

У Львові від ускладнень, які викликав коронавірус помер водій швидкої допомоги. Медики боролися за його життя до останнього.

На Львівщині коронавірус забрав життя водія швидкої допомоги, який довгий час рятував людські життя. Сидір Мар’ян протягом 30 років працював водієм на 5-й підстанції Львівської швидкої допомоги. Нещодавно його у важкому стані госпіталізували до Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру. Незважаючи на старання медиків, здолати COVID-19 йому не вдалося.

“У сім’ї ЛОЦЕМД МК непоправна втрата – від COVID-19 помер наш колега Сидор Мар’ян Антонович, який 30 років свого життя віддав служінню людям. Працював водієм екстреної допомоги на ПС-5 міста Львова. Завдяки його праці було врятовано багато людських життів. Мар’яна Антоновича у важкому стані шпиталізували до Львівського регіонального фтизіопульмонологічного центру, де, незважаючи на зусилля лікарів, наш колега помер”, – повідомили в медзакладі.

Колеги висловлюють щире співчуття рідним і близьким загиблого.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close