Інфо поліції

У Львові спіймали киян на шахрайстві з банкоматами й терміналами

Правопорушники проводили поповнення мобільних рахунків 500-гривневою купюрою, до якої було прикріплено ізотермічну стрічку, що давало можливість її повторного використання

Співробітники кіберполіції у Львівській області спільно з працівниками Управління патрульної поліції регіону затримали двох осіб,  які здійснювали несанкціоновані втручання в роботу терміналів та банкоматів самообслуговування.

Зловмисниками виявилися двоє киян 38-ми та 44-х років, які тимчасово мешкали в одному з готелів Львова, – інформує 1NEWS.

У вечірній час правопорушники проводили поповнення мобільних рахунків 500-гривневою купюрою, до якої було прикріплено ізотермічну стрічку, що давало можливість її повторного використання. Поліцейські затримали фігурантів на місці, під час вчинення «операції».

За попередніми даними, чоловіки встигли поповнити рахунки на 4 тисячі гривень, повторно використовуючи одну купюру.

Наразі правоохоронці встановлюють остаточну суму збитків та перевіряють фігурантів на причетність до вчинення аналогічних злочинів.

В готелі, де тимчасово мешкали фігуранти, правоохоронці провели невідкладний обшук. В якості речових доказів вилучено мобільні телефони, сім-карти, блокноти та 500-гривневу купюру, що використовувалася у вчиненні правопорушення.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close