Інфо поліції

У Львові “накрили” конвертаційний центр

Відтак внаслідок незаконної діяльності вдалося відмити 60 млн грн, а реальним підприємцям ухилитися від сплати податків на понад 10 млн грн

У Львові припинили діяльність конвертаційного центру.

Про це інформує 1NEWS.

Як повідомила головна прокурорка області Ірина Діденко, конвертаційний центр організував львів’янин, який реєстрував чи купував юридичні особи, які насправді не здійснювали діяльності.

Відтак внаслідок незаконної діяльності вдалося відмити 60 млн грн, а реальним підприємцям ухилитися від сплати податків на понад 10 млн грн.

«Львів’янин-організатор створював чи купував юридичні особи, які не здійснювали жодної реальної господарської діяльності. Після чого пропонував реальнодіючим бізнесменам послуги з переведення безготівкових коштів у готівку. «Прогнавши» гроші через кілька фірм віддавав замовнику готівку за мінусом своїх «комісійних». Слідством задокументовано 60 млн грн проконвертованих коштів. Така проста схема дала можливість реальнодіючим суб’єктам господарювання ухилитися від сплати податків на понад 10 млн грн», – зазначила Ірина Діденко.

Конвертаційний центр діяв впродовж двох років. До своєї діяльності організатор долучив двох людей, які документально оформляли проведення грошових операцій. А також – підставних осіб, на яких реєстрували фіктивні фірми, та кур’єра, який доставляв готівку замовникам.

Під час проведених обшуків вилучили бухгалтерську документацію, комп’ютерну техніку, на якій зберігаються сформовані документи для протиправної діяльності, чорнові записи, печатки суб’єктів господарювання, які були задіяні в діяльності конвертаційного центру, банківські картки та інші документи, які підтверджують переведення безготівкових коштів у готівку.

Як зазначила Ірина Діденко, попереду ще організація донарахування податків та перевірка можливих фактів виведення бюджетних коштів «в тінь».

Джерело: Zaxid.net

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close