Інфо поліції

У Львові керівництво військових частин звинувачують у розпродажі запчастин до авіатехніки

Військовослужбовці реалізовували дороговартісні запчастин до авіатехніки представникам зацікавлених комерційних структур

За процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону Західного регіону України на заволодінні військовим майном викрито посадових осіб двох військових частин, що дислокуються на Львівщині і обслуговують авіаційну техніку Збройних Сил України.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, військові службові особи, відповідальні за облік та належне зберігання гелікоптерів Мі-8 та МІ-24, які перебувають на балансі військових частин, діючи за попередньою змовою у складі злочинної групи із цивільними особами, налагодили протиправний механізм фіктивного списання військового майна.

Військовослужбовці реалізовували дороговартісні запчастин до авіатехніки представникам зацікавлених комерційних структур.

Усього зафіксовано незаконних оборудок з продажу військового майна на суму близько 30 тис дол США.

Наразі проводяться обшуки за місцем служби та проживання посадовців. Під час обшуків вилучено 3500 доларів США, викрадені запчастини до авіаційної техніки, документи та інші речові докази. Першочергові слідчі дії тривають.

Джерело: Офіс генпрокурора

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close