Інфо поліції

У Львівській області затримали рекетирів, які викрадали людей

Як встановили правоохоронці, організував та координував діяльність угруповання «смотрящий» за Личаківською виправною колонією

На Львівщині поліція затримала учасників злочинного угруповання.

Про це інформує 1NEWS.

Як встановили правоохоронці, організував та координував діяльність угруповання «смотрящий» за Личаківською виправною колонією.

Там він із числа засуджених підібрав учасників групи. До її складу увійшли четверо місцевих мешканців, неодноразово засуджених за майнові та пов’язані з наркотиками злочини.

Після звільнення з місць позбавлення волі вони об’єдналися для «роботи». «Спеціалізувалися» на вимагання коштів з громадян, навіть організовували їх викрадення. Також у поле зору зловмисників потрапляли наркозалежні особи.

Зокрема зловмисники хотіли схилити мешканця Рівненщини до протиправної діяльності, пов’язаної із придбанням та розповсюдженням наркотиків. Для цього розробили цілу схему: двоє представлялися продавцями «товару», решта – працівниками поліції.

Домовившись про зустріч із потерпілим поблизу одного із ТРЦ Львова, фігуранти силою посадили чоловіка в авто і вивезли у напрямку міста.

Дорогою учасники угруповання вимагали 10 000 доларів США, за що обіцяли допомогти потерпілому уникнути кримінальної відповідальності за придбання наркотиків.

Під тиском зловмисників, чоловік попросив свою дружину перерахувати на їхній рахунок частину коштів – 25 000 грн, які в подальшому фігуранти зняли в одному із банкоматів.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button