Інфо поліції

У Львівській області викрили виробництво фальсифікованих пральних порошків, шампунів та засобів для миття посуду (ВІДЕО)

За попередніми підрахунками, правовласникам завдано понад 3 мільйони гривень збитків

Кіберполіція Львівщини викрила злочинне угруповання у Інтернет-торгівлі фальсифікованими побутовими товарами.

Фігуранти налагодили виробництво фальсифікованої продукції, яку продавали в Інтернеті, видаючи за оригінальну, – інформує 1NEWS.

Схему виробництва фальсифікату налагодили четверо фігурантів віком 46-51 років. У цехах і складських приміщеннях вони незаконно виготовляли пральний порошок, шампуні та засоби для миття посуду.

Продукцію фасували у тару з назвами відомих світових виробників. Далі фальсифікат під виглядом оригінальної продукції продавали на сайтах оголошень і через реалізаторів-гуртовиків. За попередніми підрахунками, правовласникам завдано понад 3 мільйони гривень збитків.

Правоохоронці провели обшуки за місцями виготовлення і зберігання фальсифікату на території Львівської, Рівненської та Волинської областей.

Вилучено понад 45 тонн сировини, пакувальні матеріали та обладнання для виготовлення продукції. До проведення обшуків також залучили працівників батальйону поліції особливого призначення.

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button