Інфо поліції

У Львівській області викрили митників і полісменів на злочинній схемі з “євробляхами”

Метою було внесення фіктивних відомостей до бази даних митниці, аби власник автомобіля на єврономерах уникнув відповідальності за порушення транзиту

Головне управління внутрішньої безпеки СБУ викрило посадову особу Галицької митниці та двох колишніх співробітників органів поліції на схемі із «євробляхами».

Зловмисники вносили неправдиві відомості до бази даних митниці, щоб власники авто на єврономерах уникнули відповідальності за відсутність «транзиту», – інформує 1NEWS.

За інформацією слідства встановлено, що зловмисники підбурювали жителя Львівщини до надання хабара митному інспектору. Метою було внесення фіктивних відомостей до бази даних митниці, аби власник автомобіля на єврономерах уникнув відповідальності за порушення транзиту.

Встановлено, що у митника «просили» внести фіктивні відомості у базу даних про виїзд «євробляхи» за межі території України у Польщу без фактичного виїзду вказаного транспортного засобу.

До оборудки залучили третю особу, яка мала передати правоохоронцю хабар у $1300.

Правоохоронці затримали зловмисників згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання другої частини хабара у сумі 900 доларів США, які вони потім планували передати службовцю митниці.

Джерело: СБУ

Back to top button