Інфо поліції

У Львівській області спалили редакцію районної газети

Причиною пожежі став свідомий підпал

У Львівській області згоріло приміщення редакції районної газети “Голос Самбірщини”, причиною пожежі став свідомий підпал.

Про це повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, – інформує 1NEWS.

“Редакція районної газети “Голос Самбірщини” вигоріла через свідомий підпал. Завтра люди не отримають свою улюблену районку… Тільки що головний редактор газети “Голос Самбірщини” Марія Пукій поінформувала НСЖУ, що приміщення редакції вигоріло. Саме зараз пожежу закінчують ліквідовувати працівники МНС, а у приміщенні проходять слідчі дії Національної поліції”, – зазначив він.

Як розповів Томіленко, редакція газети розташована на другому поверсі цілісного комплексу разом із друкарнею.

“Рік тому районна газета роздержавилася, за рішенням районної ради редакція має право перебувати у своєму приміщенні, будучи і у приватному статусі (це норма профільного закону). АЛЕ. Друкарня пішла на приватизацію. Сесія райради наклала обмеження, що приватизація не має торкатися нежитлових приміщень, у яких знаходиться редакція. Та коли редактор намагалася укласти новий договір на користування приміщеннями, виявилося, що увесь комплекс – включно з редакційними приміщеннями — приватизовано”, – зауважив Томіленко.

Джерело: Facebook

Tags

Останні новини

Back to top button
Close