Інфо поліції

У Луцьку в барі відвідувачі влаштували стрілянину

Усіх учасників даного інциденту затримали поліцейські

Екіпаж поліції охорони прибув на спрацювання тривожної кнопки «Терміновий виклик поліції», якою обладнаний заклад відпочинку в Луцьку. На місце також виїхала слідчо-оперативна група та співробітники патрульної поліції. Очевидці повідомили правоохоронцям, що між двома відвідувачами бару виник конфлікт. Під час з’ясування відносин між собою чоловіки зачепили сусідній столик, а відвідувачі, які за ним сиділи, в свою чергу, втрутилися у сварку.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-службу Нацполіції.

Поліцейські встановили, що чоловіків спробували розборонити відвідувачі. Ті, хто спровокували бійку, зачепили людей на сусіднім столиком, а один із чоловіків вихопив пістолет та вистрілив у чоловіка, який відпочивав поруч.

Правоохоронці з’ясували, що під час конфлікту 32-річний лучанин вистрелив із пристрою травматичної дії в живіт 27-річному відвідувачу розважального закладу. Пістолет належним чином зареєстрований, зброю правоохоронці вилучили.

Усіх учасників даного інциденту затримали поліцейські. Постраждалому була надана медична допомога, його життю нічого не загрожує.

Back to top button