Інфо поліції

У Луганській області викрили мережу збуту фальсифікованих тютюнових виробів

Товар збували в магазинах роздрібної торгівлі та через мережу Інтернет з використанням служб кур’єрської доставки

Прокуратурою Луганської області спільно з ГУ ДФС в Луганській області та ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в рамках кримінального провадження за фактом виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту, а також збуту підроблених марок акцизного податку України та незаконно виготовлених підакцизних товарів викрито та припинено діяльність каналу нелегальних поставок на територію Луганської області фальсифікованих тютюнових виробів.

Про це повідомляє 1NEWS.

Слідством встановлено трьох приватних підприємців, які організували на території регіону розгалужену мережу розповсюдження незаконно виготовленого тютюну. Товар збували в магазинах роздрібної торгівлі у Старобільському та Станично-Луганському районах Луганської області та через мережу Інтернет з використанням служб кур’єрської доставки.

За результатами ряду санкціонованих обшуків складських приміщень, торгівельних точок та транспортного засобу фігурантів з незаконного обігу вилучено понад 96 тис пачок контрафактних цигарок з ознаками фальсифікації орієнтовною вартістю 4,8 млн грн та автомобіль, який використовувався для їх транспортування. На вилучене накладено арешт.

Джерело: Офіс генпрокурора

Останні новини

Back to top button