Інфо поліції

У Луганській області прокурора звинувачують у незаконному затриманні жінок

Такими діями було порушено вимоги Кримінального процесуального кодексу України, відповідно до якого уповноважена службова особа має право без ухвали слідчого судді, суду затримати особу, підозрювану у вчиненні злочину, за який передбачене покарання у вигляді позбавлення вол

Прокурори Офісу Генерального прокурора спільно зі слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в м. Краматорську, повідомили про підозру у організації завідомо незаконного затримання прокурору Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, прокурор, виконуючи функції процесуального керівника у провадженні за фактом зайняття гральним бізнесом надав слідчим поліції незаконну вказівку на здійснення затримання 8 осіб та поміщення їх до ізолятора тимчасового тримання. Серед затриманих було 7 жінок, одна з яких вагітна.

Такими діями було порушено вимоги Кримінального процесуального кодексу України, відповідно до якого уповноважена службова особа має право без ухвали слідчого судді, суду затримати особу, підозрювану у вчиненні злочину, за який передбачене покарання у вигляді позбавлення волі.

Оскільки за зайняття гральним бізнесом передбачено покарання у виді штрафу, то правоохоронці не мали правових підстав для затримання та своїми діями грубо порушили право на свободу підозрюваних осіб.

Джерело: Офіс Генпрокурора

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close