Інфо поліції

У Луганській області місцевого депутата викрили на розкраданні мільйона гривень

Для детального вивчення та документування механізму вчинення злочину і визначення кола причетних до нього осіб правоохоронці провели чимало обшуків, експертиз та інших процесуальних заходів

У Луганській області Служба безпеки України викрила депутата на організації привласнення бюджетних коштів Сєвєродонецької міської ради.

Про це повідомляє 1NEWS.

У 2016 році з міського бюджету було виділено кошти на капітальний ремонт покрівель Льодового палацу спорту, понад 30 житлових будинків, закладів освіти, об’єктів критичної інфраструктури.

Оперативники спецслужби встановили, що для привласнення бюджетних коштів, незадовго до цього, учасники угруповання, яке створив та очолив депутат міської ради, придбали право управління рахунками фіктивної комерційної структури, зареєстрованої у Запоріжжі.

Зловживаючи службовим становищем, зловмисники примушували розпорядників бюджету укладати угоди на проведення ремонту саме з цим підприємством. Отримані кошти ділки перераховували підконтрольним комерційним структурам та переводили у готівку. Через завищення вартості виконаних робіт учасники угруповання привласнили та легалізували понад 1,3 мільйона гривень.

Для детального вивчення та документування механізму вчинення злочину і визначення кола причетних до нього осіб правоохоронці провели чимало обшуків, експертиз та інших процесуальних заходів.

Навесні 2019 року керівників фірми та однієї з установ-замовників робіт притягнуто до кримінальної відповідальності за фіктивне підприємництво та службову недбалість.

Джерело: СБУ

Останні новини

Back to top button