Інфо поліції

У Київській області затримали банду шахраїв, які викрадали людей заради нерухомості (ФОТО й ВІДЕО)

За результатами проведених слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили їхню причетність до п’яти фактів заволодіння квартирами

Під час слідства оперативники управління стратегічних розслідувань у Київській області, слідчі поліції області за процесуального керівництва прокуратури встановили організатора та членів злочинного угруповання.

Про це повідомляє 1NEWS.

Його учасники шахрайським шляхом привласнювали нерухомість мешканців області та столиці.

Обирали квартири, які не перебувають на обліках в держаних реєстрах, а їх власники померли або ведуть антисоціальний спосіб життя.

При цьому застосовували фізичне насильство до господарів житла та проти їхньої волі вивозили до іншого місця, де утримували, поки не продадуть квартиру.

Для цього правопорушники виготовляли правовстановлюючі документи на нерухоме майно, зокрема залучали «свою» людину з підробленим паспортом, яка виступала у ролі власника.

Також підроблювали різноманітні довідки, необхідні для подальшого продажу. Маючи повний комплект документів, виставляли нерухомість на продаж.

Кошти від продажу покупці передавили начебто власникові, а той  – організатору злочинної групи, яка розподіляла їх між усіма учасниками.

За результатами проведених слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили їхню причетність до п’яти фактів заволодіння квартирами.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close