Інфо поліції

У Київській області викрили багатомільйонну схему розкрадання грошей на ремонті доріг

Привласнені через оборудку гроші зловмисники переводили у готівку та легалізували через проведення безтоварних операцій.

Співробітники Служби безпеки України у межах протидії системній корупції викрили схему привласнення грошей державного бюджету під час проведення ремонту автомобільних доріг на території Київської області.

Про це інформує 1NEWS.

Правоохоронці встановили, що представники комерційної структури-підрядника та посадовці деяких сільських рад вносили до фінансово-господарської документації неправдиві відомості про обсяги і вартість проведених робіт з ремонту автодоріг.

Привласнені через оборудку гроші зловмисники переводили у готівку та легалізували через проведення безтоварних операцій.

За результатами перевірки виконаних підрядниками робіт, зокрема будівельно-технічної та економічної експертизи підтверджено збитки держави на загальну суму понад 3,5 мільйони гривень.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцями роботи і проживання фігурантів провадження правоохоронці виявили документальні матеріали, які підтверджують протиправну діяльність.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

One Comment

  1. Как правило такие обвинения ,служат лишь примером “активной ” работы украинских правоохранителей,но как песок рассыпаются в судах!

Back to top button
Close