Інфо поліції

У Київській області голову виборчої комісії звинуватили у підробці виборчої документації

Встановлено, що голова виборчої комісії умисно, за попередньою змовою з секретарем комісії, за допомогою техніки виготовили фальшивий протокол засідання селищної територіальної виборчої комісії Білоцерківщини та внесли до його змісту неправдиві відомості щодо розгляду питання про відмову одного з кандидатів балотуватися на посаду селищного голови

До поліції звернувся член однієї з селищних територіальних громад Білоцерківщини про те, що виборча комісія прийняла рішення щодо  скасування реєстрації одного з кандидатів на посаду селищного голови.

Однак, як повідомив заявник,  це питання не виносилось на голосування, відповідно ніхто з присутніх не голосував, – інфомрує 1NEWS.

Працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 158-3 (Фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму) Кримінального кодексу України. Передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк п’ять років.

В рамках кримінального провадження поліцейські опитали усіх членів територіальної виборчої комісії, вилучили необхідну документацію та інші речові докази.

Встановлено, що голова виборчої комісії умисно, за попередньою змовою з секретарем комісії, за допомогою техніки виготовили фальшивий протокол засідання селищної територіальної виборчої комісії Білоцерківщини та внесли до його змісту неправдиві відомості щодо розгляду питання про відмову одного з кандидатів балотуватися на посаду селищного голови.

Інша особа, яка підозрюється у скоєнні даного злочину, наразі є діючим адвокатом –  проєкт повідомлення їй про підозру скеровано до Офісу Генерального прокурора України для погодження.

Джерело: Нацполіція

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close