Інфо поліції

У Києві затримали сутенерок (ВІДЕО)

Вони організували на території столиці місця розпусти з метою надання сексуальних послуг

Працівники столичної поліції встановили, що двох жінок організували на території Києва місця розпусти з метою надання сексуальних послуг.

Про це інформує 1NEWS.

Організатором незаконного бізнесу є 42-річна жителька Київської області. Вона орендувала кілька квартир у місті Києві, в яких дівчата надавали послуги.

Для реалізації злочинного наміру жінка сама займалася розміщенням рекламних оголошень про надання інтимних послуг у мережі Інтернет, особисто проводила «кастинги» та співбесіди з дівчатами.

Також їй допомагала ще одна жінка – 36-річна мешканка Київської області, яка виконувала роль диспетчера. Вона приймала дзвінки, отримувала замовлення від клієнтів, контролювала дівчат-повій та оплату послуг.

Година «відпочинку» коштувала клієнту від 1000 до 1500 гривень. Отримані гроші повії перераховували на банківські картки організаторки, яка сама їх розподіляла між ними та спільницею.

З метою конспірації незаконної діяльності організаторка постійно змінювала мобільні телефони разом із номерами, а також адреси місць розпусти.

У рамках кримінального провадження ми провели обшуки за місцем проживання фігуранток та в орендованих квартирах.

Під час слідчих дій вилучили речові докази злочинної діяльності, а саме – гроші, мобільні телефони, чорнові записи, банківські картки, комп’ютерну техніку.

Джерело: Нацполіція

Back to top button