Інфо поліції

У Києві затримали сутенерів (ВІДЕО)

Аби отримати доходи від протиправної діяльності, вони орендували квартири у місті Києві, в яких дівчата надавали послуги сексуального характеру за грошову винагороду

У липні 2020 року до працівників столичної поліції надійшла оперативна інформація про те, що група осіб організувала на території району місця розпусти з метою надання послуг сексуального характеру за грошову винагороду.

Про це повідомляє 1NEWS.

Як повідомив тимчасово виконуючий обов’язків начальника сектору ВПЗПТЛ поліції Києва Олексій Гаврилюк, під час комплексу оперативних заходів поліцейські встановили, що організатори незаконного бізнесу – місцеві чоловік та жінка. Аби отримати доходи від протиправної діяльності, вони орендували квартири у місті Києві, в яких дівчата надавали послуги сексуального характеру за грошову винагороду.

«Для реалізації злочинного наміру вони залучили 28-річну жінку, яка займалася розміщенням рекламних оголошень про надання інтимних послуг у мережі Інтернет, за допомогою яких підбирали дівчат до «роботи» та контактували із потенційними клієнтами. Також у якості диспетчерів залучили двох жінок, які приймали дзвінки та повідомляли вартість послуг».

У подальшому диспетчери отримували від повій частину коштів, які передавали організаторам особисто, або перераховували на банківську картку із розрахунку 50% – організаторам, 50% – дівчата залишали собі.

«В рамках кримінального провадження при підтримці бійців спецпідрозділу «КОРД» ми провели низку обшуків за місцем мешкання організаторів та в їхньому автомобілі, в місцях розпусти, помешканнях одного з диспетчерів та відповідальної особи за рекламу. Під час слідчих дій вилучили речові докази злочинної діяльності, а саме: гроші, мобільні телефони, чернетки, комп’ютерну техніку, банківські картки, а також майже півсотні поліетиленових пакетів з речовиною білого кольору, зовні схожою на амфетамін та шість поліетиленових пакетів з речовиною рослинного походження, зовні схожою на марихуану», – розповів поліцейський.

Наркотичні засоби направлено на проведення відповідної експертизи, після отримання результатів якої буде вирішено питання щодо відкриття кримінального провадження ще й за ч. 1 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Джерело: Нацполіція

Останні новини

Back to top button