Інфо поліції

У Києві затримали на хабарі приватного виконавця

За даними слідства, приватний виконавець, користуючись тим, що стосовно підприємства розпочато виконавче провадження у зв’язку з несплатою деяких платежів, спланував реалізувати державний майновий комплекс на електронних торгах

Київською місцевою прокуратурою № 7 спільно з СБУ в межах розслідування кримінального провадження затримано приватного виконавця під час надання неправомірної вигоди заступнику директора одного із державних підприємств, що входять до сфери управління Державного агентства резерву України.

Про це повідомляє 1NEWS.

За даними слідства, приватний виконавець, користуючись тим, що стосовно підприємства розпочато виконавче провадження у зв’язку з несплатою деяких платежів, спланував реалізувати державний майновий комплекс на електронних торгах.

При цьому, відчуження таких об’єктів заборонено законом.

За сприяння у відчуженні майна вказаного підприємства виконавець запропонував заступнику керівника держпідприємства 10 тисяч доларів США неправомірної вигоди.

Правоохоронці затримали приватного виконавця у м. Києві під час передачі частини неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч доларів США.

Джерело: Офіс Генпрокурора

Tags

Останні новини

Back to top button
Close