Інфо поліції

У Києві затримали іноземців, які грабували квартири

Одне з пограбованих помешкань належить співробітникові МВС України

Наприкінці травня цього року до чергової частини ГУНП у місті Києві надійшла інформація щодо вчинення крадіжок невідомими особами з двох квартир у Солом’янському районі.

Зловмисники проникли до осель шляхом віджиму пластикових вікон і викрали ювелірні вироби, грошові заощадження та інші цінні речі власників, – розповідає 1NEWS.

Одне з помешкань належить співробітникові МВС України.

Спільно із карним розшуком районного та головного управлінь столичної поліції встановлено, що до скоєння злочинів причетна група іноземців, які наразі мешкають у Києві.

Під час проведення комплексу заходів оперативники поліції затримали двох фігурантів відразу після вчинення крадіжки зі ще однієї квартири, цього разу – у Печерському районі столиці.

До чужої оселі злодії потрапили, пошкодивши серцевину дверного замка, та поцупили понад 1 000 доларів США, 400 євро, майже 6 000 гривень, а також золоті прикраси, годинники та інші цінності.

Крім того, при огляді зловмисників та під час обшуку орендованого ними автомобіля і за місцями їхнього проживання правоохоронці виявили та вилучили відмички, інструменти, якими користувалися злодії, а також – речі, викрадені раніше.

Джерело: Нацполіція

Back to top button