Інфо поліції

У Києві затримали голову медико-соціальної експертної комісії, який вимагав 5000 доларів за присвоєння інвалідності ветеранам АТО і ООС

Слідством встановлено понад 20 фактів передачі неправомірної вигоди голові комісії через його спільників та 28 потерпілих

У Києві затримано голову однієї із міжрайонних медико-соціальних експертних комісій, колишнього лікаря військової частини та посередника за фактом одержання неправомірної вигоди.

Про це інформує 1NEWS.

За даними слідства, голова однієї з міжрайонних  МСЕК разом із спільником – колишнім лікарем військової частини, організували схему протиправного збагачення шляхом отримання неправомірної вигоди від колишніх військовослужбовців, учасників АТО та ООС.

Вони вимагали до 5 тис доларів США за організацію проходження процедури встановлення групи інвалідності – швидкого та безперешкодного отримання необхідної медичної документації, висновків військової лікарсько-консультаційної комісії та подальшого проходження МСЕК.

Слідством встановлено понад 20 фактів передачі неправомірної вигоди голові комісії через його спільників та 28 потерпілих.

В рамках контролю за вчиненням злочину задокументовано передачу частини неправомірної вигоди – 2500 доларів США учасником АТО спільнику голови комісії.

Правоохоронці затримали голову комісії, колишнього лікаря військової частини та посередника  після одержання ними 1500 доларів США.

За місцем роботи та проживання підозрюваних проведено обшуки. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та обрання запобіжних заходів.

Джерело: Офіс генпрокурора

Back to top button