Інфо поліції

У Києві затримали чоловіка, який фіктивно одружував іноземців з українками (ВІДЕО)

Вартість такого «одруження» складала близько 3500 доларів США

У Києві припинено злочинну діяльність осіб, які здійснювали легалізацію іноземців на території України за грошову винагороду.

Про це інформує 1NEWS.

Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника сектору відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Києва Олексій Гаврилюк, правоохоронці встановили, що 27-річний громадянин іншої держави шляхом підробки документів надавав іноземцям допомогу в отриманні посвідок та займався переправленням їх до країн Європи:

Правопорушник організував канал незаконного переправлення іноземців через державний кордон України, замаскувавши це під укладення фіктивних шлюбів з українками, користуючись корупційними зв’язками зі службовими особами органів реєстрації актів цивільного стану у Київській області. Вартість такого «одруження» складала близько 3500 доларів США. Крім того, взамін дівчата отримували 1000 доларів США за статус «дружини».

Зловмисник та його знайомий – 35-річний мешканець Київської області, підшукував громадянок України серед кола своїх друзів. Серед них ті, що мають сімейний стан незаміжніх та знаходяться у скрутному матеріальному становищі. І дівчата погоджувались на оформлення фіктивних шлюбів з невідомими іноземцями.

Під час проведення першого етапу оперативної закупки за оформлення фіктивного шлюбу іноземця з громадянкою України правопорушнику передано 10 000 гривень. У ході другого етапу йому передано 52 000 гривень та затримано на місці скоєння злочину.

У рамках кримінального провадження правоохоронці провели п’ять обшуків у м. Києві та Київській області: за місцем мешкання фігурантів та в їх автомобілях. Поліцейські вилучили речові докази їх злочинної діяльності. Це – гроші, мобільні телефони, чорнові записи, флеш-накопичувачі, комп’ютерну техніку, документи іноземців, свідоцтва про шлюб.

Джерело: Нацполіція

Back to top button