Інфо поліції

У Києві затримали банду, яка побила та пограбувала 150 іноземців (ВІДЕО)

Організатором злочинної групи є громадянин Російської Федерації, який слідчими органами РФ оголошений у розшук за вчинення шахрайських дій у банківській сфері

Оперативники Департаменту міграційної поліції спільно зі слідчими Печерського управління поліції міста Києві за силової підтримки ТОР та процесуального керівництва Печерської окружної прокуратури міста Києва затримали злочинне угруповання.

Про це інформує 1NEWS.

Поліцейські проаналізували повідомлення на лінію 102 і зробили висновок, що ці злочини скоюють учасники однієї групи в розважальних закладах столиці за одним сценарієм.

При цьому фігуранти розраховували на те, що постраждалі не будуть звертатися у поліцію або ж покинуть територію України, а відтак ці злочини залишаться без уваги правоохоронців.

Начальник Департаменту міграційної поліції Сергій Пантелеєв повідомив, що організатором злочинної групи є громадянин Російської Федерації, який слідчими органами РФ оголошений у розшук за вчинення шахрайських дій у банківській сфері.

Також організатор залучив до вчинення цих незаконних дій близько 10 осіб, яких під час спецоперації Національної поліції та спільно з прокуратурою затримали у ніч на 1 серпня 2021 року.

«Організатор злочинної групи залучив до своєї «схеми» дев’ять дівчат, які через месенджери знайомилися з іноземцями і запрошували до ресторанних закладів, які належали організатору угруповання. Іноземці, приїхавши до закладу, робили замовлення, після чого їм надавали чек із значно завищеними цінами, який вони невзмозі були оплатити», – сказав Сергій Пантелеєв.

Коли ж клієнт вимагав пояснення такого рахунку, в підсобному приміщенні закладу зловмисники під погрозою зброї та, застосовуючи фізичну силу, відбирали особисті речі, документи та прикраси. Також, примушували потерпілих перераховувати кошти на рахунки зловмисників. У разі відсутності грошей на рахунках фігуранти вимагали від родичів потерпілих вислати кошти. Потім відвозили своїх жертв у віддалений район столиці.

За словами першого заступника Печерської окружної прокуратури Дмитра Сітара, до злочинного угруповання входило 10 осіб спортивної статури – віком від 18-ти до 41-го року, в кожного з них були чітко розподілені ролі.

«Вказані особи та безпосередньо власник закладу брали участь у нападах на іноземців, кожен при цьому мав свою роль у вказаній схемі – від офіціанта та адміністратора, охоронця, таксиста і так далі. Кожен із них наносив тілесні ушкодження з метою заволодіння грошовими коштами потерпілого, після цього кошти розподілялися між учасниками злочинної групи», – зазначив Дмитро Сітар.

За попередньою інформацією працівників Департаменту міграційної поліції, з початку 2020 року від дій зловмисників постраждало майже 150 іноземців.

Джерело: Нацполіція

Back to top button