Інфо поліції

У Києві затримали адвоката, який вимагав у подружжя 400 тисяч доларів (Відео)

Гроші або дві квартири у Києві вимагались за вирішення проблем потерпілих із законом, які, за попередньою інформацією, адвокат сам і створив

Слідчі ДБР задокументували злочинну діяльність керівника адвокатського об’єднання, який вимагав у подружжя 400 тисяч доларів США.

Гроші або дві квартири у Києві вимагались за вирішення проблем потерпілих із законом, які, за попередньою інформацією, адвокат сам і створив, – інформує 1News.

На подружжя подано чисельні позовні заяви до судів про скасування права власності на належне їм майно, заяви про вчинення кримінальних правопорушень, тощо.

Після цього, з потерпілими зв’язався керівник одного з адвокатських об’єднань міста Києва, який представляв їхні інтереси раніше.

Адвокат зауважив, що дізнався про їхні проблеми і запропонував свої послуги.

Після того він розповідав подружжю про начебто серйозність кримінального провадження та позовів щодо стягнення боргів, яких насправді не існує.

Тому адвокат запропонував своїм «клієнтам» передати йому нерухомість або 400 тисяч доларів США за нібито вирішення їх питань у Міністерстві юстиції України, органах Національної поліції та судах.

Після цього подружжя звернулось до ДБР.

Під час розслідування задокументовано понад 10 зустрічей адвоката та потерпілих.

Його разом зі посередником, якого він залучив до передачі суми неправомірної вигоди, затримано під час отримання грошей.

Крім отриманих 400 тисяч доларів США у посередника знайдено в машині рюкзак з великою сумою грошей невстановленого походження.

Джерело: ДБР

Back to top button