Інфо поліції

У Києві викрили працівників приватної лабораторії на продажі фальсифікованих довідок про відсутність коронавірусу

Вартість одного сертифікату чи довідки коливалася від 900 до 1800 грн залежно від терміну виконання

Злочинну схему викрили оперативники управління стратегічних розслідувань в місті Києві спільно зі слідчими столичної поліції.

Про це інформує 1NEWS.

Встановлено, що до організації схеми причетні працівники приватної лабораторії та мешканець Києва, який займався розповсюдженням готових довідок.

Зловмисники продавали сертифікати та довідки про проходження тестування на COVID-19 із зазначенням негативних результатів тестів, у тому числі й без фактичного проведення відповідних досліджень.

Видавалися сертифікати для виїзду громадян за кордон, а також довідки, що могли бути використані за місцем вимоги.

Крім того, встановлені факти фальсифікації результатів аналізів пацієнтів із негативного на позитивний. Вартість одного сертифікату чи довідки коливалася від 900 до 1800 грн залежно від терміну виконання.

За попередніми даними, лише за період із лютого до цього часу, учасникам злочинного угруповання вдалося продати щонайменше 80 фальсифікованих документів на суму понад 135 тисяч грн.

Поліцейські провели санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях лабораторії, за місцем мешкання фігурантів та в їх автомобілях.

Вилучили бланки сертифікатів та довідок з відтисками печатки лабораторії, понад 500 тисяч грн готівки у різних валютах, «чорнові» записи.

Джерело: Нацполіція

Схожі записи
Close
Back to top button