Інфо поліції

У Києві викрили подружжя сутенерів

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, встановлюються інші особи, які могли бути причетними до незаконної діяльності

У Києві викрили подружжя сутенерів, які організували бізнес із надання послуг сексуального характеру на орендованих квартирах у Дарницькому районі.

Про це повідомляє 1NEWS.

Зазначається, що осіб для зайняття проституцією залучали шляхом розміщення рекламних оголошень у мережі інтернет. Вони зобов’язувалися перераховувати організаторам частину отриманих коштів, а залишок розподіляли між собою.

Вартість надання вказаних послуг становила від 1600 до 2500 гривень за годину. Наразі 4 учасникам групи повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 303 КК України (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Додається, що також у ході проведення обшуків, у одного з адміністраторів вилучено 56 згортків із речовиною схожою на амфетамін. Вказані речовини направлено для проведення експертизи, за результатами якої буде вирішено питання додаткової кваліфікації його дій.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, встановлюються інші особи, які могли бути причетними до незаконної діяльності.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button