Інфо поліції

У Києві викрили паталогоанатомів, які вимагали хабарі за видачу тіл померлих від коронавірусу

Крім цього, фігуранти вимагали та отримували неправомірну вигоду від родичів померлих осіб за прискорення розтину, зберігання тіл у холодильних камерах, підготовку та поховання, які мають надаватися безкоштовно

У Києві викрили незаконну діяльність двох чоловіків, які працювали в одній з міських лікарень.

Завідувач патологоанатомічного відділення та лікар-патологоанатом за «винагороду» пообіцяли підготувати та видати тіла померлих, – розповідає 1News.

Крім цього, фігуранти вимагали та отримували неправомірну вигоду від родичів померлих осіб за прискорення розтину, зберігання тіл у холодильних камерах, підготовку та поховання, які мають надаватися безкоштовно.

На початку квітня 2021 року правоохоронці затримали правопорушників під час отримання чергової неправомірної вигоди розміром 4 000 гривень.

У подальшому слідчі слідчого управління поліції Києва повідомили 39-річному лікарю-патологоанатому про підозру у скоєнні злочину, передбаченому ч. 3 ст. 354 Кримінального кодексу України.

Судом для правопорушників було обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави.

Наразі матеріали кримінальних проваджень разом із обвинувальними актами скеровано до суду для розгляду справи по суті.

Чоловікам загрожує від двох до чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.

Джерело: Нацполіція

Back to top button