Інфо поліції

У Києві викрили мережу нелегальних онлайн-казино

Гральні заклади розташовувалися у різних районах столиці та були завуальовані під нежитлові приміщення

У Києві припинили незаконну діяльність мережі гральних закладів.

Про це інформує 1NEWS.

Як розповів начальник Головного управління Національної поліції у м. Києві Іван Вигівський, гральні заклади розташовувалися у різних районах столиці та були завуальовані під нежитлові приміщення, в яких порушники встановили комп’ютерну техніку зі спеціальним програмним забезпеченням для проведення азартних ігор.

Організував незаконний бізнес 43-річний киянин, який безпосередньо забезпечував фінансування мережі та координував дії інших учасників злочинної групи.

“Допомагали йому в цьому три співорганізатори – чоловіки, 1986, 1988 та 1979 років народження, та ще семеро спільників. Жінки працювали адміністраторами та касирами, а чоловіки забезпечували роботу комп’ютерів для безперервного доступу до азартних ігор, а також займалися охороною закладів”, – уточнив Вигівський.

Правоохоронці провели 26 санкціонованих обшуків у гральних залах, за місцями проживання фігурантів та у їх авто. У ході процесуальних дій поліцейські вилучили докази злочинної діяльності – близько 100 одиниць комп’ютерної техніки, 38 мобільних телефонів, банківські картки, флеш-накопичувачі, ноутбуки та інше.

Джерело: Нацполіція

Back to top button