Інфо поліції

У Києві викрили корупційну схему видачі будівельних ліцензій

Директорка юридичної компанії одержала від громадянина 1900 доларів США хабаря за видачу дозвільних документів, зокрема - ліцензії на проведення будівельних робіт за класом наслідків СС3

У столиці правоохоронці викрили корупційну схему видачі будівельних ліцензій, в організації якої підозрюються посадовці комерційної структури та ДАБІ України.

Про це повідомляє 1NEWS.

Під час документування протиправної діяльності було встановлено факт вимагання та отримання неправомірної вигоди. Так, директорка юридичної компанії одержала від громадянина 1900 доларів США хабаря за видачу дозвільних документів, зокрема – ліцензії на проведення будівельних робіт за класом наслідків СС3. Цю суму підозрювана повинна була передати посадовим особам Державної архітектурно-будівельної інспекції України для прийняття ними позитивного рішення.

У середу, 22 січня, правоохоронці затримали фігурантку під час одержання другої частини неправомірної вигоди – 1400 доларів США. Раніше було задокументовано факт отримання першого “траншу” – 500 доларів США.

Під час слідства буде перевірятися причетність посадових осіб ДАБІ до вчинення даного злочину. Наразі у приміщенні ДАБІ України та в офісі приватного підприємства проводяться санкціоновані обшуки.

Джерело: УНН
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close