Інфо поліції

У Києві викрили конвертаційний центр з обігом у сотні мільйонів гривень

Конвертаційний центр також «допомагав» клієнтам мінімізувати податкові платежі до бюджету

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України припинили у Києві діяльність міжрегіонального конвертаційного центру із загальним обігом у 300 мільйонів гривень.

Про це повідомляє 1NEWS.

Оперативники спецслужби встановили, що організатори через фіктивні безтоварні операції виводили у «тінь» кошти низки субʼєктів господарювання, в тому числі з державною часткою, з різних регіонів України.

Конвертаційний центр також «допомагав» клієнтам мінімізувати податкові платежі до бюджету. Під час обшуків офісних приміщеннях конверту, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів справи правоохоронці виявили печатки низки фіктивних підприємств, засоби зв’язку, банківські картки та документацію, яка доводить проведення фінансових оборудок.

За попереднім аналізом вилученої документації, за час своєї протиправної діяльності конвертцентр встиг «вивести в тінь» приблизно 300 мільйонів гривень. Наразі на рахунки понад 100 юридичних та фізичних осіб, а також на майно, що використовувалося в протиправній діяльності, накладено арешт. Діяльність конвертцентру локалізовано.

Джерело: СБУ

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close