Інфо поліції

У Києві викрили хакера

Чоловік створював фішингові сторінки зовні схожі на офіційні сторінки реєстрації у соціальних мережах.

Працівники Київського управління Департаменту кіберполіції спільно зі слідчими поліції Києва, за процесуального керівництва прокурорів Київської міської прокуратури № 8, викрили у такій протиправній діяльності 24-річного киянина.

Про це повідомляє 1NEWS.

Кіберполіція встановила: молодик, на закритих хакерських форумах, пропонував хакерські послуги. Серед таких – організація отримання ідентифікаторів доступу до соціальних сторінок, електронних скриньок тощо. Зловмисник оцінював свої послуги в залежності від складності роботи.

Для цього чоловік створював фішингові сторінки зовні схожі на офіційні сторінки реєстрації у соціальних мережах. Посилання на цей ресурс надсилався жертві за допомогою електронної пошти із проханням підтвердити реєстрацію та ввести пароль. Після переходу за посиланням та введення реєстраційних даних, зловмисник отримував інформацію щодо логінів та паролів користувача. Ці дані він і передавав у подальшому замовникам.

Окрім того, на закритих форумах він продавав шкідливе програмне забезпечення типу «stealer». Основною задачею цього типу вірусів є викрадення інформації щодо логінів, паролів та карткових рахунків, які збережені у браузері.

За місцем проживання киянина поліцейські провели обшук. Комп’ютерну техніку, яка належала зловмиснику вилучено. Під час її попереднього огляду працівники кіберполіції встановили, що частину інформації щодо протиправної діяльності хакера було видалено. Відтак, наразі правоохоронці працюють над відновленням втраченої інформації для використання її у якості цифрових доказів.

Джерело: Нацполіція

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close